Abdülaziz Kıranşal Aksaray’a Geliyor

İlahiyatçı-Yazar Abdülaziz Kıranşal, Enderun’un düzenleyeceği programlara katılmak üzere Aksaray’a geliyor.

Aksaray Enderun Aileyi Koruma Eğitim ve Kültür Derneği tarafından, İlahiyatçı-Yazar Abdülaziz Kıranşal’ın katılımıyla bir dizi etkinlik düzenlenecek.

İlk olarak Aksaray Üniversitesi öğrencileriyle bir araya gelecek olan Kıranşal, burada “Üniversitede Müslümanca Duruş” konulu bir sunum gerçekleştirecek. ASÜ Enderun, ASÜ Mefkure ve ASÜ Anadolu Gençlik Öğrenci Topluluğu tarafından, 9 Aralık Pazartesi günü, İslami İlimler Fakültesi Konferans Salonunda düzenlenecek olan etkinliğin başlama saati 13.00.

Daha sonra Abdülaziz Kıranşal, Enderun Kitap ve Kahve’de düzenlenecek olan gençlerle söyleşi programına katılacak. Daha önce liseli öğrencilere dağıtılan Kıranşal’ın “Sosyal Medya İlmihali” isimli kitabıyla ilgili söyleşi gerçekleştirilecek. Aynı gün düzenlenecek olan program, saat 16.30’da, Enderun Kitap ve Kahve’de düzenlenecek.

Ardından Kıranşal, “Son Okçular Tepesi: Evimiz, Ailemiz” başlıklı konferansta bir sunum gerçekleştirecek. Yine aynı gün düzenlenecek olan konferans, Aksaray Endüstri Meslek Lisesi Konferans Salonunda, saat 19.30’da düzenlenecek.

Anahtar Kelimeler: , ,