AK Parti İl Teşkilatı İftar Programı Düzenledi

AK Parti İl Teşkilatı düzenlediği iftar yemeğinde, geçmiş dönemlerde parti teşkilatlarında görev alan Milletvekilleri, Belediye Başkanları, İl Başkanları ve teşkilat mensuplarını iftar yemeğinde bir araya getirdi.

Programa, İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Ak Parti Grup Başkanvekili ve Milletvekili Adayı İlknur İnceöz, Milletvekili Adayları Cengiz Aydoğdu, Mustafa Serdengeçti, Muhammed Aktaş, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Önceki Dönem Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı, 22. 23. 24. Dönem Aksaray Milletvekili Ali Rıza Alaboyun, 25. Dönem Milletvekili Nevzat Palta, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emin Kılıç, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri ile parti teşkilatları katılım sağladı.

Yüreğimizin orta yerinde kanayan Filistin için dua ediyoruz 

Programda açılış konuşması gerçekleştiren İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Ramazan ayının Kur’an ayı olduğunu belirterek konuşmasını şöyle sürdürdü;

Bu ay toplumu birbirine bağlayan değerlerin ön plana çıktığı, herkesin aynı duyguda buluştuğu, yüreklerin yumuşadığı, gönüllerin hakka yöneldiği müstesna bir aydır. Allah’tan dileğimiz, bu güzel Kur’an ayını en iyi şekilde değerlendirmek, onun emrettiği şekilde bu güzelliklerden istifade etmektir.

Diğer yandan yüreğimizin orta yerinde kanayan Filistin için de dua ediyoruz ve dualarınızı bekliyoruz. Allah kardeşlerimizin yardımcısı olsun. Sırf Filistin’de yaşananlar bile Türkiye’nin büyük bir ülke olmak zorunda olduğunun en net kanıtıdır.

Account Suspended
Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.