Aksa-Der Kurban Bağışlarınızı Kabul Edecek

Her yıl yoksul ve muhtaçlar için düzenlediği kurban organizasyonlarıyla yüzleri güldüren Aksaray İlim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (Aksa-Der) 2017 Kurban Bayramında da yardımlarını sürdürmeye devam edecek.

Aksa-Der Yönetim Kurulu Başkanı Başkanı Mustafa Bilgiç yaptığı açıklama da, “Aksa-Der gönüllüleri her yıl olduğu gibi bu yılda fakir ve muhtaçlara yapılacak et yardımları için iş başında olacak. Gönüllüler bayramlarını yardımlaşmaya feda ederek yüzleri güldürecek, İslam kardeşliğini yaşayacak ve yaşatacaklar.

“Artık Kurban Bayramı denilince aklımızda tazeliğini koruyan Yasin Börü ve arkadaşlarının şehadeti ile hayırda yarışmak daha bir anlamlı hale gelmiştir. Her Kurban Bayramında olduğu gibi bu yılda her birimiz Yasin Börü olacağız ve ulaştırılması gereken yardımları muhtaçlara taşıyacağız.

Fakir, muhtaç ve öğrenci kardeşlerimize ulaştırılacak yardımlar derneğimiz tarafından kabul edilecektir. Derneğimiz kurban, et, deri ve kelle bağışlarınız için bayram süresince açık olacaktır. Müslüman halkımızın yapacağı yardımları Rabbimiz kabul eylesin” dedi