Altınsoy’dan Aksaray Halkına Teşekkür

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Aksaray Mitingine katılımlarından dolayı tüm Aksaraylılara teşekkür etti.

AK Parti İl Başkanı Altınsoy, katılımdan duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Aksaray yeni bir rekora imza atmıştır. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı bir kez daha bağrına basarak, ona olan sevgisini gönül bağını göstermiştir. İlimizin cadde ve sokaklarında adeta sevgi seli oluşmuştur. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan yapılan ve yapımı tamamlanan birçok eserin yanı sıra yeni dev projelerin müjdesini vererek Aksaray’a olan sevgisini bir kez daha tescillemiştir. Allah’ın izniyle Aksaray 24 Haziran için rengi bellidir.

Bu duygu ve düşüncelerle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan için miting alanını dolduran, iftar programına katılım sağlayan ve geçiş güzergahında cadde ve sokaklarda coşkulu bir karşılama yapan tüm Aksaraylı hemşerilerime teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Anahtar Kelimeler: , ,
Account Suspended
Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.