ASÜ’de Büyük Konferans Hazırlığı

Aksaray Üniversitesi Aksa Gençlik Topluluğu tarafından organize edilecek olan “Ortadoğu’da Yaşanan Son Gelişmeler ve Türkiye” konulu konferans için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

Aksa Gençlik Topluluğu tarafından 25 Ekim Salı günü Aksaray Üniversitesi Konferans Salonunda yapılacak olan ve ders dışı etkinlik kapsamına alınan “Ortadoğu’da Yaşanan Son Gelişmeler ve Türkiye” konulu konferans için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Aksaray Üniversitesinin en aktif topluluklarından biri olan Aksa Gençlik Topluluğu, 25 Ekim’de gazeteci yazar Mehmet YAVUZ’un katılacağı bir program düzenleyecek. Etkinlikle ilgili hazırlıkların tüm hızıyla devam ettiğini belirten Aksa Gençlik Topluluğu Başkanı Hamdullah ER, yapılacak etkinlik için başta Aksaray Üniversitesi öğrencileri ve akademisyenleri olmak üzere tüm Aksaray halkının etkinliğe davetli olduğunu belirtti.

Aksa Gençlik Topluluğu olarak gerçekleştirilecek konferansın önemine değinen, Hamdullah Er, Türkiye’nin de dahil olduğu Suriye, Irak, Filistin meseleleri ve yakın zamanda ülkemizin atlattığı darbe sürecinin de konuşulacağı bu konferansın, Aksaray Üniversitesi öğrencileri ve halkımız için son derece önemli olduğunu söyledi.

Öğrencilerin bu etkinliğe yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.