HÜDA PAR Gençlik Kollarından Huzurevi’ne Ziyaret

HÜDA PAR Aksaray İl Gençlik Kolları, A.kadir Üçyıldız Huzurevi sakinlerini ziyaret etti.

HÜDA PAR Aksaray İl Gençlik Kolları Başkanı Hamdullah Er, gençlik kolları teşkilatı ile birlikte A.kadir Üçyıldız Huzurevi sakinlerini ziyaret ederek, huzurevi sakinleriyle hasbihal edip, hayır dualarını aldı.

Huzurevi sakinleriyle tek tek ilgilenen HÜDA PAR Aksaray İl Gençlik Kolları Başkanı Hamdullah Er, “Sizler bizim için çok kıymetlisiniz. Sizin baş üzerinde taşınmanız gerekiyor. Peygamber efendimiz, ‘Beli bükük yaşlılarınız olmasaydı bela ve musibetler sel gibi üzerinize yağardı’ buyuruyor. Biz, bugün toplumsal hafızamız olan siz değerli büyüklerimizi unutmadığımızı, burada yalnız olmadığınızı belirtmeye, sizlerin hayır dualarını almaya geldik. Bundan sonra da sizleri sık sık ziyaret etmeye devam edeceğiz inşallah.” şeklinde konuştu.

Huzurevi sakinleriyle keyifli bir zaman geçiren HÜDA PAR İl Gençlik Kolları, burada kalan yaşlılarla tek tek sohbet edip hasbihal ettiler. Huzurevi sakinleri, HÜDA PAR İl Gençlik Kollarının yaptığı ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, gençlere teşekkür edip, hayır dualarında bulundular.

HÜDA PAR İl Gençlik Kolları, daha sonra Huzurevi çalışanlarını ve Huzurevi Müdürü Kenan Aktaş’ı ziyaret etti. İl Gençlik Kolları Başkanı Hamdullah Er, Huzurevi’nde görevli olarak çalışanların kıymetli bir iş yaptıklarını belirterek, kendilerine teşekkür etti.

Huzurevi Müdürü Kenan Aktaş, HÜDA PAR İl Gençlik Kollarına teşekkür ederek, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Anahtar Kelimeler: , ,