HÜDA PAR’dan Başkan Dinçer’e Ziyaret

HÜDA PAR Aksaray İl Başkanı Özgür Kalkan, beraberindeki heyetle birlikte 31 Mart Yerel Seçimlerinde Aksaray Belediye başkanı seçilen Evren Dinçer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Dinçer’e hayırlı olsun temennisinde bulunan HÜDA PAR İl Başkanı Özgür Kalkan, “Yöneticilik makamı, ağır sorumlulukları bulunan bir makamdır. Bu yüzden Allah yardımcınız olsun. Allah işlerinizi kolaylaştırsın.” dedi.

“Bir saat adaletle hükmetmek 60 sene nafile ibadetten daha hayırlıdır.”

İnancımızın adaletle hükmetmeyi emrettiğini anımsatan Kalkan, “İnancımız bir saat adaletle hükmeden bir yöneticinin 60 sene nafile ibadet etmekten daha hayırlı olduğunu söylüyor. Ondan dolayı sizin için dileğimiz, aldığınız ve alacağınız kararlarda adaleti ve hakkı gözeten bir yönetici olmanızdır. Rabbim hayırlı işlerde isabetli kararlar vermenizi nasip etsin inşallah.” şeklinde konuştu.

“İstişare ile alınan kararlarda hayır vardır.”

Şehri ortak bir akıl ekseninde yönetmenin daha isabetli olacağını aktaran Kalkan, “İstişare ile alınan kararlarda hayır vardır. Bizler de HÜDA PAR olarak doğru yaptığınız işlerde daima yanınızda olduğumuzu, yanlış olduğunu düşündüğümüz bir adım attığınızda da İslami ve insani muhalefet anlayışımız gereği, yapıcı bir dille yanlışlıkları dile getireceğimizi belirtmek isteriz.” dedi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getiren Başkan Evren Dinçer, HÜDA PAR heyetine teşekkür etti.

Anahtar Kelimeler: , ,