Kudüs’ü Oruç Gibi Tutuyoruz

Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Aksaray Milletvekili Adayı Nihat ÖZDEMİR Kudüs gündemiyle alakalı bir değerlendirmede bulunarak Kudüs’e destek veren Aksaray STK’larına ve halka teşekkür etti.

Basına yapılan değerlendirme şu şekilde:

Kıymetli halkımızın Ramazan ayını kutluyor ve bu rahmet ikliminin tüm İslam âlemine hayırlar getirmesini niyaz ediyorum.

Mübarek Ramazan ayına günler kala Siyonist işgalcilerin gerçekleştirdiği katliamlar, tüm insanlığın yüreğini kanatmış, Müslümanlar olarak Ramazan ayına buruk ve hüzünlü bir giriş yapmamıza neden olmuştur.

Her şeye rağmen, Müslüman halkımız meydanlara dökülmüş, safını belli etmiş, Siyonist katillerin karşısında duruşunu göstermiş, Kudüs’ü müdafaa etmek adına zalimleri lanetlemişlerdir. Bu duruşlarından dolayı Aksaray halkına ve Sivil Toplum Örgütlerine teşekkür ediyor böyle anlamlı etkinliklerinin devamını diliyorum.

Halkımızın duruşu bizlere şu gerçeği net bir şekilde göstermiştir ki; Kudüs’ü tutmakla oruç tutmak arasında hiçbir fark yoktur. Her ikisi de Allah’ın emri ve imani sorumluluğumuzdur. Şartlar ne olursa olsun Müslümanlar olarak Ramazan ayının rahmet ve bereketini yaşayacağız, Kudüs nöbetini de asla ve asla ihmal etmeyeceğiz.

HÜDA PAR olarak halkımıza önemli bir hususta tekrar hatırlatmada bulunmak istiyoruz. Oruç ve Kudüs hassasiyetimizi hayatımızın her alanına yayarsak, işte o zaman bilinsin ki kurtuluş yakındır.

Siyasetimiz, ticaretimiz, sosyal hayatımız oruç ve Kudüs bilinciyle inşa edilirse, işte o zaman layık olduğumuz adalet ve özgürlük günlerine kavuşmuş olacağız inşallah.

HÜDA PAR olarak bizim referansımız İslam, gayemiz insanlığa hizmettir. İnsanlığın yararına olacak her çalışmayı, inancımızın ve insanlığımızın gereği olarak görüyoruz. Bizler “Önce insan, öncelik adalet” diyoruz, siyasetimizin merkezinde insan ve insana hizmet vardır. İnsanımızı seviyoruz, memleketimizi seviyoruz. Güzel günler ve güzel gelecekler için, kardeşlik ve hoşgörü için doğrusu HÜDA PAR diyoruz.

Account Suspended
Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.