6. “Haydi Konuş Bakalım” Münazara Yarışması Başladı

Hazım Kulak Anadolu Lisesi tarafından organize edilen ve bu yıl altıncısı gerçekleştirilecek olan “Haydi Konuş Bakalım” münazara yarışması 28 Şubat’ta başlıyor.

“Haydi, Konuş Bakalım” sloganı ile yıllardır devam eden yarışmaya katılan tüm ekiplere Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer tarafından tanışma ve kaynaşma kahvaltısı tertip edildi.

Kahvaltıda konuşan Başkan Dinçer; “Eğitim ile ilgili yapılan tüm etkinlikleri çok önemsiyoruz. Geleceğimiz olan gençlerimizin her zaman yanında olacağız. Bu yarışmayı çok anlamlı buluyorum. Öğrencilerimizin özgüvenleri bizleri de geleceğe dair ümitlendiriyor. Yarışmanın ilerleyen safhalarında da iştirak etmeye çalışacağım. Organizasyonu gerçekleştiren Hazım Kulak Anadolu Lisesine teşekkür ediyorum. Herkese başarılar diliyorum.” dedi.

           

Bu yılki münazara yarışmasına Ağaçören, Güzelyurt gibi ilçelerden de yapılan müracaatlar ile toplamda 17 okul dahil oldu ve kura çekimi yapıldı. Aksaray Ticaret Odası Konferans Salonunda yapılacak oturumlar 28 Şubat tarihinde başlayacak.

Anahtar Kelimeler: , ,