Aksa-Der’ den Eğitim-Bir-Sen Yeni Başkanına Ziyaret

Aksaray STK’larından Aksa-Der, kısa bir süre önce gerçekleştirilen 5’inci Olağan Kongrede Eğitim-Bir-Sen Aksaray Şube Başkanlığı görevine seçilen Murat Günaydın’ a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Eğitim-Bir-Sen Aksaray Şube binasında gerçekleşen ziyarette Aksa-Der adına Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bilgiç ve Nezir Tunç katılırken, Eğitim-Bir-Sen adına yeni göreve gelen Başkan Murat Günaydın ve Başkan yardımcısı Mustafa Narin katıldı.

Gerçekleşen ziyarette Aksa-Der adına konuşan Nezir Tunç, ” Kısa bir süre önce Eğitim-Bir-Sen başkanlığı görevine seçilen Murat Günaydın kardeşimize hayırlı olsun temennilerimizi sunduk. Bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diliyoruz. Aksa-Der olarak Aksaray için, Aksaraylı için yapacakları çalışmalarda kendileriyle birlikte istişarede bulunarak çalışmaya, yardımcı olmaya hazırız.” dedi.

Eğitim-Bir-Sen Başkanı Murat Günaydın ise yaptığı açıklamada, seçim sonrasında yoğun bir programlarının olduğunu şehir ziyaretleri yaptıklarını ve kendilerine yapılan nezaket ziyaretlerini kabul ettikleri dile getirerek, Aksa-Der’ e de yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Anahtar Kelimeler: , ,