Aksaray Kuaförler Odasından Yazgı ‘ya Ziyaret

Aksaray Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mehmet Doğan ile beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya Teşekkür ziyaretinde bulundular.

Oda Başkanı Doğan yaptığı açıklamada desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ’ya teşekkür ederek şunları söyledi “ Değerli belediye başkanımıza teşekkür ediyorum. Çünkü ecdadımızı şehit verdiğimiz Çanakkale ve Gelibolu gezisini onun sayesinde yaptık. Bu gezide bizlere en büyük desteği veren belediye başkanımıza teşekkür ediyorum. Başkanımızın hayır duaları ile Çanakkale’ye gittik ve yine hayır dualarıyla geldik.

Bu güzel günleri bize yaşattığı için şahsım ve odamız adına bir kez daha teşekkür ediyorum. Çanakkale’ye giden arkadaşlarımızdan hep bu duayı aldık. Çanakkale’ye 150 kişiyle gitmek ve orada Aksaray’ımızı belediyemizin şapkalarıyla tanıtmak çok güzeldi.”

Yazgı ise “ Hakikaten Çanakkale’yi görmek gerekiyor. Ecdadımız orada neler yaşamış, ne zorluklarla ülkeyi kurtarmışlar daha iyi anlıyorsunuz. Bu tür geziler o anlamda çok önemli. Geçenlerde izci çocuklarımız da Çanakkale’ye gittiler ve orada kamp yaptılar. Orada o ortamı yaşadılar. Yeni neslimiz bu bilinçle yetişirse biz geleceğimizi kurtarırız.” Şeklinde konuştu.

????????????????????????????????????