Aksaray Memur-Sen ‘de Başkan Değişimi

Memur-sen Aksaray İl Başkanı Mahmut Aslan’ın Milletvekili aday adayı olmak için İl Başkanlığından istifa etmesi ile boşalan koltuğa Şaban Bülbül seçildi.

 

Memur-sen Aksaray İl Başkanı Mahmut Aslan’ın Milletvekili aday adayı olmak için İl Başkanlığından istifa etmesi ile boşalan koltuğa Şaban Bülbül seçildi. Yeni başkan Şaban Bülbül Yaptığı Açıklamada:Memur-Sen İl Başkanımız Sayın Mahmut ASLAN’ın Milletvekili aday adayı olmak için istifa etmesi nedeniyle Büyük Memur-Sen ailesinin temsil edilmesi için Aksaray Memur-Sen’e bağlı Şube Başkanlarımızın ortak kararıyla Memur-Sen Aksaray İl Başkanı olarak seçilmiş bulunmaktayım. Kutsal kardeşlik görevimi en iyi şekilde yapacağımdan hiç kimsenin tereddütü olmasın. Ülkemiz 7 Haziran 2015’ de yapılacak Milletvekilliği seçimi için odaklanmış durumdadır. Yapılacak bu seçimde ülkemize en iyi şekilde hizmet edecek kadroların seçilmesinde Yüce Allah yar ve yardımcımız olsun.” dedi.

Açıklamanın devamında bu görevimin hayırlara vesile olmasını dileyerek şöyle devam etti ; “Öncelikle Aksaray’ımıza, ülkemize bütün insanlığa hayırlara vesile olmasını Yüce Rabbimden niyaz ederim.”

Anahtar Kelimeler: , , , ,