Aksaray Muhammedi Coşkuya Hazır

Peygamber Sevdalıları Platformuna üye derneklerden Aksaray İlim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği AKSA-DER tarafından 3 Mayıs Pazar günü Aksaray Hükumet Meydanında düzenlenecek Kutlu Doğum Mitingi için hazırlıklar hız kesmeden devam ediyor.

Peygamber Sevdalıları Platformuna üye derneklerden Aksaray İlim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (AKSA-DER) 3 Mayıs Pazar günü  Hükümet Meydanında düzenleyeceği mitingin hazırlıklarında son aşamaya geldi.

AKSA-DER başkanı Mustafa Bilgiç’in  yaptığı açıklamada “Kutlu Doğum programı için hazırlıklarımız tüm hızı ile devam ediyor. Belediyenin uygun gördüğü yerlere Kutlu Doğuma davet brandalarımızı astık, Aksaray’da toplam 25 noktadaki bilboardlara reklam verdik. Belirli yerlerdeki binalara dev brandalarımızı astık. Ayrıca etkinliğe bir buçuk iş günü kala anons araçlarımız da köylerde ve şehir içinde gezmeye başlayacak. İslami Sivil Toplum Kuruluşlarına, mahalle muhtarlarına, kanaat önderlerine ve bütün resmi kurumlara özel davetiye göndererek etkinliğimize davet ettik. Ulaşabildiğimiz bütün evlere Kutlu Doğuma özel DVD ve el ilanlarını vererek etkinliğimize davet ediyoruz. Ayrıca Cuma günü ulaşabildiğimiz bütün camilerde el ilanı dağıtarak Aksaray halkını etkinliğimize davet edeceğiz. İnşallah, 3 Mayıs Pazar günü Saat 14.00’da bütün Aksaray Peygamber Sevdalılarını kutlu doğum heyecanını yaşamaları için Hükumet Meydanı’na davet ediyoruz.” Şeklinde konuştu.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.