Aksaray Üniversitesinde Kutlu Doğuma Davet

Aksaray Üniversitesi Aksa Gençlik Topluluğu tarafından “Hz. Muhammed(s.a.v.) ve Birlikte Yaşama Ahlakı” konulu kutlu doğum programı gerçekleştireceğini duyurdu.

Aksaray Üniversitesi Aksa Gençlik Topluluğu 28 Nisan Salı günü saat 14.00’da Aksaray Üniversitesi Mühendislik Fakültesi konferans salonunda “Hz. Muhammed(s.a.v.) ve Birlikte Yaşama Ahlakı” konulu Kutlu Doğum programı gerçekleştiriyor.

Kutlu Doğum programı için gerekli yasal izinlerinin alındığını ve hazırlıklarının da tamamlandığını ifade eden topluluk başkanı Sezgin Gökgöz yaptığı açıklamada “Allah izin verirse 28 Nisan Salı günü iki cihan serveri, Efendimiz Hazreti Muhammed’i anma ve anlama amaçlı bir Kutlu Doğum programı düzenleyeceğiz, programa ilişkin gerekli olan bütün izinlerimizi aldık. Ve hazırlıklarımızı tamamladık. Programda katılımcıların kendinden geçeceği ve bize Resullulah’ı hatırlatacak Grup İhya’nın seslendireceği İlahi ve ezgiler de olacak. Ayrıca Kutlu Doğum programı anısına bütün katılımcılara Kutlu Doğum’a özel DVD hediye edeceğiz.” Dedi.

Açıklamasının devamında ise Gökgöz: “Programda konuşmacı olarak Aksaray Üniversitesi İslami İlimler Fakültesinde öğretim görevlisi olan Yard. Doç. Dr. Süleyman Koyuncu hocamızı davet ettik. Kendisi de bizi kırmayarak davetimize icabet etti, Allah kendisinden razı olsun. Aksaray Üniversitesinin öğretim görevlilerini ve öğrencilerini 28 Nisan Salı günü Saat 14.00’da Aksaray Üniversitesi Mühendislik Fakültesine bekliyoruz.” Şeklinde konuştu.

Aksaray Üniversitesinde Kutlu Doğuma Davet