Ali Südemen Güven Tazeledi

Aksaray Gazeteciler Cemiyeti’nin olağan genel kurul seçimi gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen Genel Kurul Seçiminde 68 Aksaray Gazeteciler Cemiyeti’mevcut başkanı Ali Südemen, oy birliği ile tekrar başkan seçildi.

Her yıl yapılan Olağan genel kurul toplantısında konuşan Başkan Südemen, “Aksaray’da gazetecilerin büyük emekler harcayarak halkın haber alma ve kamunun halk adına denetimini sağlamak için toplumu ilgilendiren her konuda haber peşinde koştuklarını” belirtti. Cemiyet Başkanı Ali Südemen, “Meslek örgütü olarak Aksaray Gazeteciler Cemiyeti’nin özelde Aksaray ve genelde Türkiye’de toplum yararına her türlü çalışmayı desteklediğini” ifade etti.

Konuşmaların ardından yeni yönetim kurulu, üyelerin oylarına sunuldu.Yapılan oylamada Aksaray Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına Ali Südemen oy birliği ile yeniden seçilirken, yönetim kurulu asil listesinde Ali Südemen, Bilal Bölükbaş, Mustafa Avcı, Nazmi Çalışkan ile Yasin Can, yedek listede Adem Koçak, Savaş Ulukaya, Erdoğan Ateş, Hilmi Yol ve Ersin Arslan yer aldı. Denetim kurulunda ise Naci Karaköy, Hasan Bölükbaş; yedekte ise Abdulkadir Ay ve Ali Genç listede yer aldı

Anahtar Kelimeler: , , ,