ASÜ’de ”İslam ve Gençlik” Konferansı

Kısa bir süre önce Aksaray Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde düzenlediği “Kerbela olayı ve Aşura” etkinliğiyle adını duyuran ASÜ Aksa Gençlik Topluluğu 12 Aralık 2014 Cuma günü “İSLAM VE GENÇLİK” Konulu Yeni bir Etkinlik düzenleyecek.

Gençliğin içinde bulunduğu yozlaşma,buhran ve savrulma dikkate alınarak etkinlikte mesaj verilecek. Aksa Gençlik Topluluğu temsilcileri, “Müslüman gençler bulundukları her yerde her platformda toplumun içinde bulunduğu içler acısı durumu ifşa edecek ve kurtuluş reçetesinin İslam olduğunu anlatacak ve duyuracaklar” diyerek Kampüste bulunan tüm öğrencileri ve Aksaray halkını programa davet ettiklerini dile getirdiler.

Cuma günü Saat 15:00 da Aksaray Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde düzenlenecek olan “İSLAM VE GENÇLİK” Konferansına Konuşmacı olarak Kayseri’den İlahiyatçı Yazar Mehmet GÖKTAŞ Hoca Gençlere hitap edecek. Ayrıca etkinlikte Özlem Ajans Sanatçılarından Selami GÜNEŞ güzel sesi ve özgün yorumuyla bir birinden güzel ilahi ve ezgileri seslendirecek.

Yavuz BİLGİÇ/aksarayhaber.net.tr

islam ve gençlik konferansı