ATSO’ dan Anlamlı Yardım

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) her yıl üyelerine dağıttığı promosyonlar yerine inşaatı devam eden Organize Sanayi Bölgesi Cami’sine 15 Bin TL nakdi yardımda bulundu.

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) her yıl hazırlamış olduğu takvim, saat, ajanda vb promosyonlar yerine, daha öncede ”OSB Cami’si Yardım Bekliyor ”başlıklı haberimizde geçen Organize Sanayi Bölgesi (OSB) camii ye 15 bin TL nakdi yardım da bulundu. Aksaray Ticaret ve Sanayi Odasının (ATSO) bu örnek davranışı Organize Sanayi çalışanları tarafından takdirle karşılandı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet KOÇAŞ şunları ifade etti ‘’Her yıl bir çok firma ve Sivil Toplum Kuruluşları yeni yıl öncesinde promosyon eşyalar hazırlatarak müşterilerine,  üyelerine ve vatandaşlara dağıtıyorlar.  ATSO olarak geçen yıllarda hazırlamış olduğumuz promosyonları üyelerimize ve vatandaşlara dağıtıyorduk, bu sene de promosyonların yerine inşaatı devem eden OSB camii sine yardımda bulunmayı ekip arkadaşlarımla kararlaştırdık. ‘’dedi

 

OSB Cami’si Yardım Bekliyor (4)

Anahtar Kelimeler: , ,