Başkan Yazgı Çalışmaları Denetledi

Başkan Yazgı, Modern kapalı Salıpazarı inşaatı, Kadın Aktivite Merkezi İnşaatı ve Belediye arsaları Organize Sanayi yolu üzerindeki köprü genişletme çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden son durum hakkında bilgi aldı.

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, belediye çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Yazgı, sabahın erken saatlerinde modern kapalı Salıpazarı inşaatı, Kadın Aktivite Merkezi ve Belediye arsaları Organize Sanayi yolu üzerindeki köprü genişletme çalışmalarını yerinde inceleyerek, yetkililerden çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı.

Başkan Yazgı, ilk olarak kısa süre önce temeli atılan modern kapalı Salıpazarı inşaat sahasında inceleme yaptı. Başkan Yazgı, Salıpazarı’ndaki çalışmaların çok daha hızlı şekilde yapılması konusunda yetkililere talimat verdi ve her gün bizzat kendisinin denetleyeceğini kaydetti.Daha sonra İlgili birim müdürleri ile birlikte Kadın Aktivite Merkezi inşaat sahasına geçen Başkan Yazgı, burada da proje üzerinde incelemeler yaparken, çalışmaların geldiği son nokta hakkında bilgiler aldı.

Başkan Yazgı, belediye çalışmalarını denetleme kapsamında Belediye arsalarındaki Organize Sanayi yolu üzerindeki köprü genişletme çalışmalarını yerinde inceledi ve yetkililerden bilgi alarak bu konuda da gereken çalışmaların hızlı bir şekilde tamamlanması istedi.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.