Başkan Yazgı’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Başkan Yazgı, mesajında El Ele, Omuz Omuza, Gönül Gönüle olduğumuz bu Ramazan Bayramı’nda da birlik ve beraberliğimizi tazelemek için bir fırsat olduğunu söyledi.

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, bu sene de mübarek Ramazan ayının ardından, bayrama erişmiş olmanın memnuniyetini ve heyecanını yaşadığını belirterek mesajında şunları kaydetti, “Asırlardır bizi birbirimize bağlayan, aramızdaki kardeşlik ve dayanışma duygusunun pekiştirenbir Ramazan Bayramına daha erişmenin mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Bayramlarımız, varlık sahiplerinin ihtiyaç sahiplerine yardım ettiği, hayırseverlerin yetimleri sevindirdiği bir gün gündür.

Sevgi, barış, kardeşlik ve dostluk tohumlarının ekildiği böylesine önemli bir günde, dargın ve küskün olanların birbirlerini kucaklaşarak barışmasını temenni ediyorum. Mübarek Ramazan bayramınızı, en içten duygularımla kutluyor; bayramın milletimiz, İslam âlemi ve tüm insanlık için sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum.”

 

Anahtar Kelimeler: ,