Başkan Yazgı Esnafla İstişare Toplantısı Yaptı

Aksaray Belediyesi Başkanı Haluk Şahin Yazgı yeni yapılacak olan sanayi projesi ile ilgili Oda başkanları ve esnaflarla istişare toplantısında bulundu.

Aksaray Belediyesi Başkanı Haluk Şahin Yazgı yeni yapılacak olan sanayi projesi ile ilgili Oda başkanları ve esnaflarla istişare toplantısında bulundu. Aksaray Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıya Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Koçaş, Aksaray Ağaç İşleri Odası Başkanı Mesut Konuk, Aksaray Madeni Sanatkârlar Ve Tamirciler Odası Başkanı Mehmet Üçkulak, Belediye Başkan Yardımcıları ve çok sayıda sanayi esnafı katıldı.

Başkan Yazgı, sanayi esnafına hitaben yaptığı konuşmada önemli bilgilere yer verdi.

Başkan Yazgı, sanayi projesinin hem sanayi esnaflarını hem de sanayinin lokomotifi olan inşaat sektörünü memnun edecek şekilde olduğunu ifade ederek konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Bizim için en önemli işlerimizden biri de sanayi projesiydi. Sanayinin akıbeti ile ilgili sorulan sorulardı. Bizler de bu sorunlara işin başındaki insandan sizlere haber vermek amacıyla bu toplantıyı gerçekleştirdik. Bizlerde zaten seçim boyunca birçoğunuzu ziyaret etme imkânı bulduk. Sizlerden aldığımız görüş doğrultusunda da  şu kanıya vardık ki; öyle bir proje gerçekleştirmemiz lazım ki bu proje sonucunda hem sanayi esnafımız memnun olsun hem de sanayi esnafımızla iş yapan sektörler bunlardan  memnun olsun istedik.”

Bu proje üzerine yoğun bir çaba sarf ettiklerini söyleyen Yazgı, TOKİ Başkanı ile yapılan görüşmeler hakkında bilgi verdi.

Yapılan konuşmaların ardından Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, sanayi esnafının yeni proje ile ilgili sorularını cevaplandırdı. Toplantının sonunda esnaflar, Belediye Başkanına böyle güzel bir projeye öncülük ettiği için teşekkür etti.

Başkan Yazgı’dan Sanayi Projesiyle İlgili İstişare Toplantısı. (1)