Eğitim Camiasından Başkan Yazgı’ya Teşekkür Ziyareti

Meliha Zekai Dalkılıç İlkokulu ile Ahmet Cevdet Paşa Sosyal Bilimler Lisesi yöneticileri ve bir grup öğrenci, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı makamında ziyaret etti.

Aksaray Meliha Zekai Dalkılıç İlkokulu ile Ahmet Cevdet Paşa Sosyal Bilimler Lisesi yöneticileri ve bir grup öğrenci, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı makamında ziyaret ederek eğitime verdiği desteklerden dolayı teşekkür ettiler.

Meliha Zekai Dalkılıç İlkokulu idarecileri ve bir grup öğrenci Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’nın geçtiğimiz günlerde okuldaki tüm öğrencileri ziyaret ederek eğitimle ilgili kitaplar ve çeşitli hediyeler vermesinden dolayı çok büyük mutluluk duyduklarını belirterek, Başkanın bu jestine karşılık öğrencilerde kendi elleri ile hazırladıkları çeşitli hediyeleri Başkan Yazgı’ya takdim ettiler. Başkan Yazgı, okul idarecilerine ve küçük öğrencilere teşekkür etti.

Bu arada Ahmet Cevdet Paşa Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü Dilek Demirkan ile Okul Aile Birliği Başkanı ve beraberindeki yöneticiler, Başkan Haluk Şahin Yazgı’ya eğitime ve okullarına sağladığı katkılardan dolayı teşekkür ederek çiçek verdiler.