Eğitim Fakültesine Yeni Atamalar

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Eğitim Fakültesi’nin akademik kadrosu 2014 yılında yapılan atamalarla daha da güçlendi. Fakülte yönetimi, yapılan atamaların ardından bir kutlama ve tanışma yemeği düzenledi.

Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Süleyman Yılmaz yaptığı konuşmada, 2014 yılında fakülteye 30 Öğretim Üyesi atandığını ve toplam sayının 70’leri bulduğunu belirtti. Bu rekor atamaların kendileri için bir gurur kaynağı olduğundan söz eden Dekan Yılmaz, “Biz de yaşadığımız bu sevinci ve gururu birlikte paylaşalım istedik. Sayın Rektörümüze, taleplerimize her zaman olumlu cevaplar verdiği için çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Sayın Rektörümüze Teşekkürler

Eğitmen kadrosunun güçlenmesinin yeni bölümler açılmasına ve öğrenci sayısının artmasına bir işaret olduğunu belirten Dekan Yılmaz, sözlerine şöyle devam etti: “Sayın Rektörümüze fakültemize verdiği tüm desteklerden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Bu atamaları sayısal olarak değil, nitelik ve topluma katma değer açısından önemsiyorum. Genç, dinamik ve özverili kadromuzla, üniversite-toplum işbirliğini perçinlemek için çalışacağız” dedi. Yemekte Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kadir Yıldız da bir konuşma yaptı ve Fakülte’nin bugünlere gelmesine katkısı olan herkese teşekkür etti.