Güller Ceylan Acar Okulu Öğrencilerden Başkan Yazgı’ya Teşekkür

 Güller Ceylan Acar İlkokulu ve Ortaokulu Öğrencileri, okullarına sağladığı destek ve katkılarından dolayı Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya teşekkür ettiler.

Eğitim ve öğretime büyük önem veren Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, öğrencilerin daha iyi koşullarda eğitim görmesi adına belediye olarak eğitim yuvalarına her konuda destek veriyor. Belediyenin bahçe düzenlemesi yaptığı okullar arasında Güller Ceylan Acar Okulu da bulunuyor.

Güller Ceylan Acar Okul Müdürü Kuddusi Kurt ve müdür yardımcıları eşliğinde Aksaray Belediyesine gelen bir grup öğrenci, Başkan Yazgı’ya verdiği desteklerden dolayı buket çiçeklerle teşekkür ettiler. Okul Müdürü Kuddusi Kurt, “Belediyemiz, okulumuza eksikliklerini tamamlamaları takdire şayandır. Sizlere okulum ve öğrencilerim adına teşekkür ediyorum” diyerek teşekkür plaketini Başkan’a takdime etti.

Başkan Yazgı, teşekkür ziyaretine gelen öğrencilere yakın ilgi gösterdi. Öğrenciler ile tek tek tanışan Başkan Yazgı, öğrencilerin neler olmak istediklerini sordu. Öğrencilere, aynı zamanda Aksaray’ın kültürünü yansıtan “Eşini Bul” oyun takımını hediye etti.

ÖĞRENCİLERDEN-BAŞKAN’A-TEŞEKKÜR-(2)

ÖĞRENCİLERDEN-BAŞKAN’A-TEŞEKKÜR-(3)