Her Zaman Yanınızdayız

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ve eşi Hasibe Yazgı Hanımefendi, 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü Dolayısıyla DownCafe’de Özel Çocukları ziyaret etti.

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, eşi Hasibe Yazgı ve beraberinde Tarım eski Bakanı Sami Güçlü ve eşi Emine Güçlü ile birlikte DownCafe’ye giderek özel çocukları ziyaret etti. Başkan Yazgı ile Tarım eski Bakanı Sami Güçlü özel çocukların Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü’nü kutladı.

Başkan Yazgı, yaptığı açıklamada, “Özel çocuklar diye tanımladığımız bu kardeşlerimiz toplumumuzun ayrılmaz bir parçasıdır. Onlar gerçekten özel insanlardır. Bizler gerek şahsımız gerekse belediye olarak bu kardeşlerimizin her zaman yanlarındayız. Bizler, özel vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.”şeklinde konuştu.

DownCafe yetkilileri ise özel çocukları bu anlamlı günlerinde ziyaret ederek moral veren   Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ile  eşi HasibeYazgı,Tarım eski Bakanı Sami Güçlü ve eşi Emine Güçlü’ye gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ettiler. 

aksarayhaber.net.trHer-Zaman-Yanınızdayız-(2) Her-Zaman-Yanınızdayız-(3)