HÜDA PAR: ‘Milletimizin ve Memleketimizin Huzuru İçin Çalışmalarımıza Devam Edeceğiz’

HÜDA PAR Aksaray İl Başkanı Özgür Kalkan, İl Gençlik Kolları Başkanı Hamdullah Er ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Özdemir, Önder İmam Hatipliler Derneğine ziyarette bulundu. HÜDA-PAR il başkanı Özgür Kalkan parti çalışmaları hakkında bilgi verirken “Her zaman için milletimizin ve memleketimizin refahı ve huzuru için çalışmalarımız devam edecektir.” dedi.

Kalkan, “Suriye İdlib’de yer alan Askerlerimize yönelik rejim güçleri ve Rusya tarafından yapılan hava saldırısını şiddetle kınıyorum. Buradan ayrıca hayatını kaybeden askerlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Hepimizin içinde bulunduğu geminin adıdır Türkiye. Bu gemiyi muhafaza etmek her birimizin görevidir.” şeklinde konuştu.

HÜDA PAR Aksaray il Başkanı Özgür Kalkan  “Biz HÜDA PAR olarak kurulduğumuz ilk günden beri halkımızla iç içeyiz. Sadece seçimden seçime çalışan bir parti olmadık, olmayacağız. Aksaray’da 24 Haziran 2018 seçim çalışmalarıyla birlikte ilk defa sahaya inip kendimizi anlatma fırsatı bulduk. 24 Haziran seçimlerinden bugüne yaklaşık iki yıllık süre zarfında, sözümüzü yerine getirmek için daima sahada, vatandaşlarımızla birlikte olmaya, sorunlarını dinlemeye ve dillendirmeye çalıştık. Sözümüzün gereğini yerine getirmek için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.

Önder İl Başkanı Kuddusi Bakar, yapılan ziyaretten memnuniyetlerini dile getirerek HÜDA PAR’ın Türkiye açısından çok önem taşıdığını, Aksaray’da çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek çalışmalarında başarılar diledi.

Anahtar Kelimeler: , ,