İl Milli Eğitimden Eğitim-Bir-Sen’e Ziyaret

Aksaray Milli Eğitim Müdür Hacı Ömer KARTAL eğitim iş kollarında faaliyet gösteren Eğitim Bir-Sen Aksaray şubesini ziyaret etti.

Aksaray Milli Eğitim Müdür Hacı Ömer KARTAL eğitim iş kollarında faaliyet gösteren Eğitim Bir-Sen Aksaray şubesini ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti. Kartal ayrıca Aksaray ‘ın eğitimi ile ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

Eğitim Bir-Sen’ e yapılan ziyarete İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Muhittin ÖZTÜRK ‘de katıldı. Ziyaretleri gerçekleştiren İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer KARTAL sivil toplum kuruluşlarının önemli olduğunu, bu önemli kuruluşlara hakkıyla hizmet eden kişilerin gelmesini ifade ederek Eğitim Bir-Sen şube başkanına hayırlı olsun dileklerini iletti.

Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Murat Günaydın, İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal’a ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sundu, konuşmasına devam eden şube başkanı Günaydın; Eğitim Bir-Sen’in Türkiye ‘nin en önemli sendikası ve en etkili sivil toplum kuruluşu olduğunu söyledi. Farklı bir ekiple göreve geldiklerini, Aksaray’ın eğitim- öğretim kalitesini yükseltmek için kendi paylarına düşeni hakkıyla yerine getirebileceğini ifade etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Kartal ise, “Sendikalar ülkemiz ve özelde ilimiz eğitimine katkı sağlayacak eğitimimizin gelişmesi,  akademik başarımızın artması için halkımıza yararlı plan ve projeler yapmamız gerekiyor. Bunun için de eğitim kuruluşlarının birer fertleri olarak her ne kadar farklı yerlerde görev yapıyor olsak da amaçlarımızın bir olduğunu ve bu yolda hepimizin fedakârlık ve özveri ile çalışmamız gerekir. Ayrıca Aksaray ‘ın eğitim kalitesinin artması ve öğrencilerin huzurlu ve başarı ile geleceğe yürümeleri için hepimize büyük sorumluluklar düştüğünü ve Aksaray ‘ın eğitim konusunda örnek bir il olması gerekir.” şeklinde konuştu.