Microsoft Genel Merkez Direktör’ü Başkan Yazgı’yı Ziyaret Etti

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Amerika Birleşik Devletleri Microsoft Genel Merkez Direktörü hemşerimiz Prof. Dr. Ruhi Sarıkaya’yı makamında kabul etti.

Amerika Birleşik Devletleri Microsoft Genel Merkezde Doğal Dil ve Konuşma, Elektrik ve Elektronik mühendisliği ile Ağlar ve İletişim görevlerini yapan Prof. Dr. Ruhi Sarıkaya beraberinde Halk Sağlığı İl Müdürlüğünde görevli Dr. Hüseyin Sarıkaya ile birlikte Başkan Haluk Şahin Yazgı’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkan Yazgı, Microsoft Genel Merkez Direktörü Prof. Dr. Ruhi Sarıkaya ile bir süre sohbet ederek görüş alış verişinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yazgı, “hemşerilerimizi böyle önemli, büyük görevlerde görmek bizleri gururlandırıyor ve mutlu ediyor. Ruhi kardeşimizin daha da iyi yerlere geleceğine inancımız tamdır. Başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Başkan Yazgı’nın çalışmalarının memnuniyet verici olduğunu belirten Microsoft Genel Merkez Direktörü Prof. Dr. Ruhi Sarıkaya, “Çalışmalarından dolayı Başkanımıza teşekkür ediyorum. Her geldiğimde hızla gelişen bir Aksaray görüyorum. Aksaray’daki gelişmeleri ve çalışmaları yakından takip ediyorum. Böyle güler yüzlü bir başkana sahip olması da Aksaray için ayrı bir avantaj olduğunu düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Microsoft Genel Merkez Direktörü Prof. Dr. Ruhi Sarıkaya görüşmenin ardından Başkan Yazgı’yı Amerika’ya davet etti.