Ömer Karaoğlu Aksaray’ı Mest Etti

 

Aksaray belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan ayı etkinliklerinin son gününde camiaların yakından tanıdığı isim Ömer Karaoğlu sahne aldı.

Aksaray belediyesi tarafından ramazan sokağı etkinliklerinin son gününde sahne alan sanatçı Ömer Karaoğlu, ezgileriyle Aksaray’a Ramazan ayının ruhuna yakışan güzel ve coşkulu  anlar yaşattı. Aksaray belediyesi tarafından ramazanın ilk gününden son gününe devam eden ramazan sokağı etkinliklerinde farklı isimler sahne aldı. Son olarak sahne alan ünlü sanatçı Ömer Karaoğlu sevenlerini ezgileriyle mest etti.

Sevenlerinin büyük bir heyecanla beklediği sanatçı Ömer Karaoğlu sahnede seslendirdiği güzel ezgileriyle Aksaray halkını duygulandırdı. Sahnede konuşma yapan sanatçı Karaoğlu, Aksaray’da olmaktan memnuniyet duyduğunu ifade etti. Konser boyunca İslam coğrafyasında yaşanan acıları ve zulümleri dile getiren Ömer Karaoğlu önemli mesajlar vererek sevenlerinin bayramını kutladı. Bayram mesajı ile birlikte yetimlerle ilgili bir ezgi okuyarak bu mübarek günlerde yetimlerin unutulmaması gerektiğini ve peygamber efendimizin de bir yetim olduğunu belirtti.

Programa yoğun ilgi gösteren Aksaray halkı sanatçıya ezgilerinde eşlik etti. Yaklaşık bir buçuk saat süren konser şehit tahtında ezgisiyle son buldu. Kendisini dinleyeme gelen misafir ve katılımcılara teşekkür ederek” bu güzel atmosferi birlikte yaşamamıza vesile olan Aksaray belediyesine de teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

 

Ömer-Karaoğlu-Aksaray’ı-Mest-Etti(2)

Ömer-Karaoğlu-Aksaray’ı-Mest-Etti(3)

Ömer-Karaoğlu-Aksaray’ı-Mest-Etti(5)