OSB Cami’si Yardım Bekliyor

Aksaray Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Camisi Yardım Bekliyor

Aksaray Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Camisi yardım bekliyor. Cami imamı Yasin Yalçın, Cami’nin büyük bir kısmının tamamlandığını, sadece caminin şadırvanının daha yapım aşamasında olduğunu ve caminin çevre düzenlemesinin yapılamadığını belirterek bütün hayırseverlerden yardım beklediklerini belirtti.

Caminin yapılması kurulan bir derneğin olduğunu, dernek faaliyetleri sonucunda bu caminin bu aşamaya gelebildiğini belirten Yalçın; “Organize Sanayi Bölgesindeki cami inşaatının, caminin kendi ana kısmının tamamlandığını, şadırvanının ve çevre düzenlemesinin yapılabilmesi için bütün hayırseverlerden yardım talep ediyoruz.

Bu cami hayırseverlerin katkısı ile onların omuzunda yükseldi, herkes elinden gelen katkıyı vermeye çalıştı ve inşallah ta bu katkıların devam edeceğini umuyoruz. Ayrıca yaz aylarında dışarda da insanlarımızın daha rahat ibadet edebilmeleri için caminin bahçesinde bir yer yapmayı planlıyoruz. Tabii bu işler için büyük Mevlalar gerekiyor, Organize sanayi bölgesindeki yatırımcılardan ve burada üretim faaliyeti gerçekleştiren bütün iş adamlarından maddi destek bekliyoruz. ” Şeklinde açıklama yaptı.