Rehber Tv’den Aksa-Der’e Ziyaret

Ulusal platformda televizyon yayıncılığı yapan Rehber Tv, Aksaray’ın önemli STK’larından olan Aksa-Der’e ziyarette bulundu.

Dürüst ve ilkeli haberleriyle ülke ve dünya mazlumlarının sesi olan Rehber Tv haber çalışmaları amacıyla çıktığı yollarda Kayseri, Nevşehir’in ardından Aksaray’a da uğrayarak Aksa-Der’ e ziyarette bulundu. Ziyarete Rehber Tv  Reklam Müdürü İsmail Dalkılıç ve kameraman Ferhat Özçelik katıldı.

Dernek binasında gerçekleşen ziyarette Aksa-Der adına Nezir Tunç Hoca, Rehber Tv adına ise Reklam Müdürü İsmail Dalkılıç birer açıklamada bulundular. Dalkılıç,” Tanıtım ve haber çalışmaları amacıyla çıktığımız yollarda Aksaray’ da faaliyet gösteren  Aksa-Der’ e ziyarette bulunmak istedik”dedi. Dalkılıç şöyle devam etti ” Rehber Tv olarak kendilerinin  dürüst ve ilkeli habercilik anlayışıyla ülke ve dünya Müslümanlarının  sesinin daha gür çıkması amacıyla çalışmalar da bulunuyoruz. Ayrıca Aksa-Der’ e de bundan sonraki yapacakları çalışmalarda başarı temennisinde bulunuyoruz. Tunç ise Rehber Tv’ nin ailece izlenilebilen bir televizyon kanalı olduğunu söyleyerek, yaptığı ilkeli ve dürüst habercilik anlayışlarını takdir ettiklerini ifade etti.

Gerçekleşen ziyaretin ardından bir kaç vatandaşla ” Toplumsal Hayatta Kur’an’ın yeri” başlıklı röportaj gerçekleştiren Tv yetkilileri Aksaray’a veda ederek Haber ve Tanıtım çalışmaları amacıyla bir sonraki durakları olan Konya ve Antalya’ya doğru yola çıktılar.

( Yavuz Bilgiç)