Yazgı, Asü Rektörüne İade-i Ziyarette Bulundu

“Aksaray’ımızı Daha İyi Noktaya Getirmeyi Hedefliyoruz”

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Başkan Yardımcısı Yılmaz İlhan ile birlikte Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin’i makamında ziyaret ederek karşılıklı görüş alış verişinde bulundu.

Aksaray Üniversitesi Rektörlüğü görevine atandıktan hemen sonra ilk ziyaretini Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ’ya gerçekleştirdiğini belirten Rektör Şahin, Başkan Yazgı ve Başkan yardımcısı İlhan’ın ziyaretinden dolayı memnuniyet duyduğunu ifade ederek şu görüşlere yer verdi

“Aksaray Üniversitesi Rektörlüğü görevine atandıktan hemen sonra ilk ziyaretimi Sayın Belediye Başkanımız Haluk Şahin Yazgı beye yapmıştım. O zamanda ifade ettiğim gibi Benim çalışmalarım şehirleşmeyle ilgili olduğu için başkanımızla güzel işler yapabileceğimizi düşünüyoruz. Yükümüz çok ağır. Sorumluluğumuz daha fazla. İnşallah Aksaray’a en güzel şekilde hizmet verebilmek için bundan sonra beraber koşturacağız.” dedi.

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ise Aksaray Belediyesi ve Aksaray Üniversitesi işbirliği ile hedeflerinin Aksaray’ı daha iyi noktalara getirmek olduğunu ifade ederek “Aksaray Üniversitesi’nin yeni Rektörü Sayın Yusuf Şahin hocamıza görevinin tekrar hayırlı olmasını diliyorum. Üniversite ile Belediyemizin yapmış olduğu protokoller ve çalışmalar devam ediyor. Bundan sonrada inşallah Yusuf hocamla beraber Aksaray’ımızı daha iyi bir noktaya getirmeyi hedefliyoruz. Allah utandırmasın. Allah yardımcısı olsun. Belediye olarak her zaman değerli hocamızın yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.