YEŞİL BAYRAKLILARDAN HALKIMIZA

Yeşil Bayraklılar

15 Temmuz gecesi ülkemiz karanlık bir gece de karanlık yarasalar tarafından işgale uğramak üzere idi. Aziz milletimizin cesareti fedakârlığı ve şahadeti ile münafık ebrehe ordusu zamanın filleri olan tanklara karşı zamanın ebabilleri olan akıl feraset sahibi halkımız karşısında bozguna uğradı.

Bu zafer milletimizin zaferidir, bir kez daha izzetin, onurun, insanlığın, cesaretin, imanın gücüne tüm dünya ve hainler şahit oldu, tarih bu cesareti elbette altın harfler ile yazacaktır.

Milletimiz ‘Bedrin Aslanları’ müjdesine bir kez daha nail oldu.

Kanı, canı, malı ile zalim Firavunlara karşı koyan bir milletin müntesibi olduğumuz için Allah’a hamdolsun.

Şükürler olsun Allah’ın vermiş olduğu bu zafere, yardıma, cesarete.

Ülkesine milletine sahip çıkmak münafık zihniyete karşı durmak inancımızın bir gereğidir.

Bütün millet bir ve beraber olmuş iken meydanlarda tüm siyasi parti temsilcileri stk temsilcileri bayrak ve flamaları ile destan yazılıyor iken.

Milleti ayrıştırmaya iten, bu birlik ruhunu zedelemeye çalışan gizli fetöcüler elbette gene işbaşındalar.

Darbeye karşı çıkmakla beraber darbe yanlısı açıklamalar yazılar ile darbeye destek olacak milleti ayrıştıran bu birlik ruhunu hazmedemeyen münafık seviciler gene işbaşındalar.

Meydanların boşalmasını sağmak için, sokaklara inen darbe karşıtı halkın direncini kırmak için çeşitli yazılar ile gündem oluşturmaya çalışan bu zavallı tetikçi kalemlerden bir tanesi bugün Aksaray da www. Gündemaksaray.com yazarlarından Recep Turan adlı şahıstır.

Fetö haini nasıl ki Sayın Cumhurbaşkanımızı zalim katil sürüsü işid/daiş ile özdeşleştirerek dış güçleri göreve çağırmış ise aynı dili kullanan Recep Turan da Tevhid Bayrağını terörizm ile bağdaştırmış ve direnişi baltalamaya gitmiştir.

Toplumu ayrıştırmayalım teması üzerine yazdığı yazının içeriğine bakıldığında meydandaki kardeşlik ve birlikten kendisi rahatsız olmuş ve ayrıştırmaya süslü bir uslüp ile gitmiştir.

Bu karanlık kalem meydanda bulunan Kelimei Tevhid bayrağını demokrasi düşmanı hilafet bayrağı olarak nitelendirmiş köşesinde bunlar demokrasiyi yıkmaya çalışan insanlar diyerek hem Hükümeti hem Tevhid Bayrağını hedef göstererek toplumu ayrıştırmaya, meydanlardaki insanları bu söylemler ile meydanlardan uzaklaştırmaya yönelik karanlık bir işin içine girmiştir.

Bu zihniyet kamyonu ile meydana giden çarşaflı Şerife Hanıma da gerici işidci demokrasi düşmanı yaftalarını çekinmeden söyleyebilen iftira eden zihniyettin temsilcisidir.

Recep Turan bu bayrağın Hz Muhammed (sav) in savaşlara katılırken kullandığı bayrak olduğunu bilmeyecek kadar cahil olmakla beraber; dedelerimizin şanlı zaferlerinde bu bayrağın her daim ön safta olduğunu bilmeyecek kadarda Tarih şuurundan yoksun ve medeniyet fukarası olduğunu göstermiştir.

Yeşil Bayraklılar 3

Dini Mübin-i islam ın söylemlerine eylemlerine pratiklerine ve medeniyetine sahip çıkmadığımız için bugün fetö denen cahil adamı insanlar hoca alim mehdi ilan etmişlerdir.

Söylediklerini Kuran ı Kerim ve yaşayan sünnetten daha üstün görmüşlerdir.

Bugün Recep Turanın yaptığı özünde dini değerlere sembol ve simgelere karşı bir aşağılama girişimidir.

Dini kendi çıkarlarına alet eden Fetö ile dini sembollere düşmanlık edenler arasında bir fark görmüyoruz.

Yeşil Bayraklılar 2

Demokrasi tanımını kendi dar zihninden ibaret zannederek dini sembolleri terörizm, ayrıştırıcı olarak gören Recep Turan’ın ne yapmaya çalıştığını anlamak mümkün değil. Sadece Yeşil Bayraklılara değil, bir şekilde kendisini gündeme taşımak için daha önce de farklı İslami camiaları karalamaya çalışması dikkatlerden kaçmamıştır. Kendisi de çok iyi biliyor ki, bu yeşil bayrağı görünce kahrolanlar, çatlayıp patlayanlar, tarihin çöplüğünde yer almaya mahkum olmuşlardır. İnancımızı temsil eden bu yeşil bayrak, bizim için uğrunda can verilecek bir değerdir ve bu değere dil uzatmak kimsenin haddi değildir…

YEŞİL BAYRAKLILAR.